Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Piątego października naszych przedszkolaków odwiedził Pan Andrzej Frodyma - policjant. Dzieci z zainteresowaniem uczestniczyły w zajęciach, przyswajając wiedzę o bezpieczeństwie. Największym zainteresowaniem cieszyła się prezentacja wyposażenia policyjnego, niezbędnego podczas wykonywania pracy policjanta. Przedszkolaki nie bały się zadawać pytań, a także dzieliły się swoimi doświadczeniami. Dziękujemy za miłą wizytę i życzymy dalszych sukcesów zawodowych.

Wychowawca Katarzyna Pokora

 

Jesień to przecież czas zbiorów w sadzie i ogrodzie. Podczas zajęć przedszkolaki poznały smak i zapach owoców i warzyw ich kształty, wielkość. Przygotowaliśmy pyszny sok z owoców oraz kolorową wystawę z jarzyn.

Wychowawca Katarzyna Pokora

29 września obchodziliśmy w naszej szkole Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania.
W tym dniu przybyli do szkoły rodzice by poczytać uczniom fragmenty przyniesionych przez siebie książek.

Święto to ma w naszym kraju już trzynastoletnią tradycję, zostało ogłoszone w 2001 roku z inicjatywy Polskiej Izby Książki. Głównym celem, który chcieliśmy osiągnąć tego dnia, było zachęcenie naszych uczniów do czytania książek i czasopism. Czytanie rozwija przecież wyobraźnię, język i pamięć. Uczy myślenia, poprawia koncentrację, poszerza wiedzę, ułatwia naukę, pomaga odnieść sukces w szkole, jest wspaniałym sposobem na spędzenie wolnego czasu.

Barbara Wdowiak

 

Podkategorie