Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

19 stycznia w naszej szkole odbył się koncert duetu smyczkowego w składzie Krzysztof Orzechowski i Wojciech Marcinkowski. Artyści przenieśli nas w świat muzycznych podroży przez różne kraje Unii Europejskiej. Uczniowie śpiewali piosenki, uczestniczyli w zabawach i quizach muzycznych z nagrodami. Wirtuozowskie utwory na smyczki, kompozycje z państw europejskich, piękne solówki przykuły uwagę naszych uczniów. Była to wspaniała lekcja wrażeń estetycznych.

M.Zięba

Poczta walentynkowa

"Randka w ciemno z książką"

 

W styczniu w naszej szkole odbyły się warsztaty w ramach projektu „Bezpieczeństwo w cyberprzestrzeni”. Warsztaty poprowadziły studentki Politechniki Rzeszowskiej i Uniwersytetu Rzeszowskiego. Dzięki współpracy z Politechniką Rzeszowską nawiązaliśmy kontakt z Kołem Naukowym  Something About IT Security oraz  z kołem   Girls Byte. Poprzez warsztatowe metody pracy, nasi uczniowie mogli zapoznać się z zasadami bezpiecznego poruszania się po sieci Internet, zabezpieczania swoich danych osobowych.

Dziękujemy prowadzącym za poświęcony czas i „energię”. Liczymy na dalszą owocną współpracę. 

 

                                                                                                          Pedagog szkolny

Podkategorie