Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Piątek 29 września okazał się dniem pełnym niespodzianek. Był to dzień Głośnego Czytania w naszej szkole, odbyło się też klasowe ognisko oraz obchodziliśmy Dzień Chłopaka. W tym dniu gościliśmy kilku rodziców. Mama Jakuba Durtki czytała nam na zajęciach wzruszającą i pouczającą lekturę pt. „Czy ta wojna jest dla dziewczyn?” Ciąg dalszy nastąpił podczas wspólnego ogniska. Bawiliśmy się, graliśmy w piłkę, a potem słuchaliśmy lektury. Rodzice przygotowali kiełbaski z grilla, które ze smakiem zjedliśmy po skończonej zabawie.

Na koniec dziewczynki wręczyły swoim kolegom upominki. Chłopcy nie byli dłużni i niespodziewanie obdarzyli podarunkami swoje koleżanki. To był bardzo udany dzień, który będziemy długo pamiętać.

Dziękujemy rodzicom z trójki klasowej p. J. Lubas, p. A. Pałce oraz p. I Durtce za przygotowanie ogniska, słodkich upominków oraz zaangażowanie w promocję czytelnictwa.

Uczniowie klasy III z wychowawcami E. Głaz i K. Haraf-Żmudą