Jasełka Bożonarodzeniowe

Z narodzenia Pana dzień dziś wesoły….

W piątek 20.12.2019r. w naszej szkole przedstawione zostały Jasełka Bożonarodzeniowe  pt. „Pewnego dnia o północy” w wykonaniu uczniów kl. V i VIII. Było to barwne przedstawienie narodzin Jezusa, oprawione wspaniałą muzyką, tańcem  i  śpiewem naszej zdolnej młodzieży. Ukazujące zmaganie się dobra ze złem, tak jak to bywa w codziennym życiu. Dobro zwycięża i Boża Dziecina Jezus przychodzi na świat, aby czynić nasze życie lepszym. Niech ten cud narodzin trwa w naszych sercach przez cały rok, dając siłę do czynienia dobra wszędzie gdzie się znajdziemy.
Dziękujemy naszym uczniom za grę aktorską, akompaniament muzyczny, a  rodzicom za przygotowane stroje.