• 1 Koronawirus
  W związku z sytuacją epidemiologiczną zajęcia odbywają się drogą elektroniczną
 • 2 Koronawirus
  W związku z sytuacją epidemiologiczną zajęcia odbywają się drogą elektroniczną
 • 3 Koronawirus
  W związku z sytuacją epidemiologiczną zajęcia odbywają się drogą elektroniczną
 • 4 Koronawirus
  W związku z sytuacją epidemiologiczną zajęcia odbywają się drogą elektroniczną
 • 5 Koronawirus
  W związku z sytuacją epidemiologiczną zajęcia odbywają się drogą elektroniczną
baner

Dzień Chłopaka w VII klasie

Co roku, 29 września Panowie obchodzą swoje święto- Dzień Chłopaka. Dziewczyny z VII klasy spisały się na medal organizując obchody tego święta swoim kolegom z klasy. Nie zabrakło ciekawych quizów dla chłopców m. in. test znajomości zawartości kobiecej kosmetyczki, konkurencji zręcznościowej jak np. jedzenie banana bez pomocy rąk J , czy też sprawdzian znajomości siebie nawzajem. Dzięki pomysłowości dziewcząt klasy VII mogliśmy się dowiedzieć np. który z chłopców jest największym bałaganiarzem. Wszystko opatrzone było dużą dawką humoru i emanującą sympatią w klasie. Teraz zobaczymy czym chłopcy zrewanżują się dziewczynom na Dzień Kobiet. Chłopaki już nie możemy się doczekać;)

Anna Parys i Justyna Szeliga

.

 

Copyright © 2021. OPENMINT Rights Reserved.