• 1 Koronawirus
  W związku z sytuacją epidemiologiczną zajęcia odbywają się drogą elektroniczną
 • 2 Koronawirus
  W związku z sytuacją epidemiologiczną zajęcia odbywają się drogą elektroniczną
 • 3 Koronawirus
  W związku z sytuacją epidemiologiczną zajęcia odbywają się drogą elektroniczną
 • 4 Koronawirus
  W związku z sytuacją epidemiologiczną zajęcia odbywają się drogą elektroniczną
 • 5 Koronawirus
  W związku z sytuacją epidemiologiczną zajęcia odbywają się drogą elektroniczną
baner

Kadzidełko 2021

Zamknęliśmy tegoroczną akcję "Kadzidełko dla Misjonarza". Na misje wysłaliśmy 1000 zł. Dziękujemy wszystkim, którzy przygotowali kadzidełka i tym, którzy podzielili się swoim groszem z potrzebującymi. Mamy nadzieję, że uśmiech obdarowanych będzie dla nas najlepszą nagrodą.

Pełna miska dla schroniska…

Od kilku lat nasze środowisko szkolne w okresie zimowym podejmuje trud zbiórki karmy, koców i innych akcesoriów dla naszych czworonożnych przyjaciół ze schroniska w Nowej Dębie i Machowie. Pamiętajmy o tym i w tym roku. Jednak ze względu na to, iż nauka odbywa się w domu, zachęcamy do podjęcia tego trudu we własnym zakresie. Po powrocie do nauki stacjonarnej, postaramy się zorganizować taką zbiórkę w szkole.

Jeśli, ktoś planuje zakup pieska lub kotka proszę spojrzeć na cudowne zwierzaki  z Przytuliska w Nowej Dębie, które czekają na adopcję, spragnione ludzkiego dobrego serca. Podajemy linki, gdzie można zobaczyć pieski i zasięgnąć informacji.

http://www.nowadeba.pl/mieszkaniec/przygarnij-psa

https://www.facebook.com/psykotynowadeba/

https://pl-pl.facebook.com/tschz.tarnobrzeg

Idzie zima, nie zapominajmy o naszych domowych czworonogach

Łzy cisną się do oczu, kiedy w zimowe dni wiernie służące czworonogi, zamiast przytulnej budy, zajmują miejsca w „mieszkanku podszytym wiatrem”, na tarasach, w rupieciarniach lub obszernych garażach, w których o cieple nie ma mowy. To nierzadkie obrazki z życia podwórkowych kundelków. Jeszcze nie jest za późno, aby zadbać o naszych czworonogów, ocieplić budę, pamiętać o uzupełnianiu wody, która teraz  szybko zamarza i odpowiednim odżywieniu psa.

O ile lepiej się żyje, kiedy czyni się dobro, tym bardziej, że zapewnienie odpowiednich warunków do życia zwierzęcia jest nie tylko odruchem człowieczeństwa, ale także obowiązkiem.

 Elżbieta Głaz

Dla Adrianka i Wiktorii

Dla Adrianka i Wiktorii❤
 
W ramach akcji charytatywnej prowadzonej w naszej szkole na rzecz dwojga małych dzieci z naszej miejscowości udało nam się zebrać kwotę 720 zł.❤
Dziękujemy serdecznie wszystkim, którzy włączyli się w akcję❤💚🧡💛
 
Brak opisu.
Brak opisu.

Pomoc misjom

W bieżącym roku szkolnym, nasza szkoła zaangażowała się w pomoc misjom, podjęła współpracę z Pallotyńską Fundacją Misyjną Salvatti. Zorganizowano zbiórkę starych, zużytych telefonów komórkowych i ostemplowanych znaczków pocztowych. Uczniowie przez kilka miesięcy gromadzili wyżej wymienione przedmioty, łącznie zebrano 75 sztuk telefonów i ponad 1000 sztuk znaczków pocztowych. Przygotowano paczkę, którą przesłano na adres fundacji.

B.Ordon


Światowy Dzień Chorego

11 II 2020 w Światowy Dzień Chorego uczennice naszej szkoły odwiedziły podopiecznych Domu Pomocy Społecznej w Nowej Dębie. Dziewczynki przy akompaniamencie gitar i skrzypiec wykonały kilkanaście piosenek o różnej tematyce. Spotkanie z piosenką i przy "ciasteczku" umiliło ten dzień chorym z nowodębskiego ośrodka.

Dziękujemy Pani Dyrektor, pracownikom i pensjonariuszom za serdeczne i miłe przyjęcie. Życzymy zdrowia i samych pogodnych dni.

B. Ordon, B Barwińska

Copyright © 2021. OPENMINT Rights Reserved.