• 1 Koronawirus
  W związku z sytuacją epidemiologiczną zajęcia odbywają się drogą elektroniczną
 • 2 Koronawirus
  W związku z sytuacją epidemiologiczną zajęcia odbywają się drogą elektroniczną
 • 3 Koronawirus
  W związku z sytuacją epidemiologiczną zajęcia odbywają się drogą elektroniczną
 • 4 Koronawirus
  W związku z sytuacją epidemiologiczną zajęcia odbywają się drogą elektroniczną
 • 5 Koronawirus
  W związku z sytuacją epidemiologiczną zajęcia odbywają się drogą elektroniczną
baner

Jak być eko?

Przez cały październik dzieci z zerówki uczyły się , jak być eko. Pani B. Wdowiak cyklicznie w każdy poniedziałek i wtorek czytała dzieciom przygody głównych bohaterów, którzy uczyli, jak dbać o przyrodę. Z wychowawcą, na zajęciach wykonały postacie Fajniaków, rysowały piękne ilustracje, a z rodzicami posiały nasiona różnych roślin. Mamy nadzieję, że poprzez spotkania z ciekawą lekturą i zajęciami uwrażliwiłyśmy najmłodszych na potrzeby otaczającej nas przyrody.                                                                

Wychowawca: M. Zięba

Copyright © 2021. OPENMINT Rights Reserved.