• 1 Koronawirus
  W związku z sytuacją epidemiologiczną zajęcia odbywają się drogą elektroniczną
 • 2 Koronawirus
  W związku z sytuacją epidemiologiczną zajęcia odbywają się drogą elektroniczną
 • 3 Koronawirus
  W związku z sytuacją epidemiologiczną zajęcia odbywają się drogą elektroniczną
 • 4 Koronawirus
  W związku z sytuacją epidemiologiczną zajęcia odbywają się drogą elektroniczną
 • 5 Koronawirus
  W związku z sytuacją epidemiologiczną zajęcia odbywają się drogą elektroniczną
baner

Zakończenie roku szkolnego w klasie II

Po uroczystej Mszy Św. uczniowie klasy II zebrali się w swojej klasie, aby uroczyście zakończyć rok szkolny 2020/2021. Wychowawczyni podziękowała rodzicom za współpracę , trud i cierpliwość we wspólnym procesie edukacji i wychowania dzieci. Następnie w wręczyła dyplomy i nagrody najlepszym uczniom, najlepszym czytelnikom, uczniom, którzy najpiękniej prowadzili swoje zeszyty lekcyjne i dzienniczki lektur oraz uczniom, którzy wykazali się najwyższą frekwencją. Wszyscy uczniowie otrzymali promocję do klasy III i z uśmiechem na twarzy odbierali świadectwa szkolne. Na koniec podziękowali swojej wychowawczyni za trud nauczania i wychowania oraz zaśpiewali piosenkę pt. „Niech żyją wakacje”. Spotkanie zakończyło się wzajemnymi życzeniami bezpiecznego i udanego wypoczynku letniego.

Wychowawca: Elżbieta Głaz

Copyright © 2021. OPENMINT Rights Reserved.