• 1 Koronawirus
  W związku z sytuacją epidemiologiczną zajęcia odbywają się drogą elektroniczną
 • 2 Koronawirus
  W związku z sytuacją epidemiologiczną zajęcia odbywają się drogą elektroniczną
 • 3 Koronawirus
  W związku z sytuacją epidemiologiczną zajęcia odbywają się drogą elektroniczną
 • 4 Koronawirus
  W związku z sytuacją epidemiologiczną zajęcia odbywają się drogą elektroniczną
 • 5 Koronawirus
  W związku z sytuacją epidemiologiczną zajęcia odbywają się drogą elektroniczną
baner

Drodzy Uczniowie!

Zbliżają się wakacje, a wraz z nim upragniony wypoczynek. Dla jednych będzie to miły czas spędzony w domu, dla innych czas szalonej zabawy lub „ serfowania po sieci Internet”, a jeszcze inni pewnie wyjadą. Każdy będzie spędzał je inaczej. Chcę jednak, abyście pamiętali o pewnych zasadach, które pozwolą Wam bezpiecznie spędzić ten błogi czas i wrócić do szkoły w zdrowi, z nowym zapałem do nauki.  Rodziców natomiast proszę o to, abyście zadbali o zdrowie i bezpieczeństwo dzieci. Proszę o zapoznanie się z materiałami profilaktycznymi.

Poradnik bezpieczne wakacje

Stop cyberprzemocy

8 zasad

Życzę Wszystkim zdrowych, bezpiecznych i radosnych wakacji!!!!

Pedagog szkolny

Copyright © 2021. OPENMINT Rights Reserved.