• 1 Koronawirus
  W związku z sytuacją epidemiologiczną zajęcia odbywają się drogą elektroniczną
 • 2 Koronawirus
  W związku z sytuacją epidemiologiczną zajęcia odbywają się drogą elektroniczną
 • 3 Koronawirus
  W związku z sytuacją epidemiologiczną zajęcia odbywają się drogą elektroniczną
 • 4 Koronawirus
  W związku z sytuacją epidemiologiczną zajęcia odbywają się drogą elektroniczną
 • 5 Koronawirus
  W związku z sytuacją epidemiologiczną zajęcia odbywają się drogą elektroniczną
baner

Klasa VIII – Zakończenie szkoły

,,Tak  niedawno żeśmy się spotkali, a już pożegnania nadszedł czas..."

Cieszymy się, że w naszym życiu szkolnym był czas nie tylko na ciężką pracę, ale i na dobrą zabawę. Wspólnie z naszymi rówieśnikami przeżywaliśmy radości i smutki tych ośmiu lat. Jesteśmy szczęśliwi, iż mogliśmy znaleźć oparcie w naszych koleżankach i kolegach. Zakończyliśmy jeden z najważniejszych etapów naszego życia. Teraz każdy z nas pójdzie w swoją stronę, lecz w naszych sercach zawsze pozostanie miejsce na wspomnienia wspólnie spędzonych chwil.

Drodzy Nauczyciele, będziemy o Was pamiętać i mamy nadzieję, że nie sprawimy zawodu Wam i szkole, w której murach przez osiem lat zgłębialiśmy wiedzę i uczyliśmy się życia. Dziękujemy za ten czas, za wspólnie spędzone chwile, podczas których razem odkrywaliśmy świat.

Klasa VIII

Copyright © 2021. OPENMINT Rights Reserved.