• 1 Koronawirus
  W związku z sytuacją epidemiologiczną zajęcia odbywają się drogą elektroniczną
 • 2 Koronawirus
  W związku z sytuacją epidemiologiczną zajęcia odbywają się drogą elektroniczną
 • 3 Koronawirus
  W związku z sytuacją epidemiologiczną zajęcia odbywają się drogą elektroniczną
 • 4 Koronawirus
  W związku z sytuacją epidemiologiczną zajęcia odbywają się drogą elektroniczną
 • 5 Koronawirus
  W związku z sytuacją epidemiologiczną zajęcia odbywają się drogą elektroniczną
baner

„Bohaterowie książek i lektur szkolnych”

Na lekcji bibliotecznej, która odbyła się 23.04.2021 r. klasa V miała przygotować stroje bohaterów z wybranej książki. Połowa klasy przebrała się za postać z lektur obowiązkowych, a druga połowa za bohaterów swojej ulubionej książki.

Emilia Bałata przebrała się za Łucję z „Opowieści z Narnii”, Nikola Durtka, Anna Gil, Claudia Kiwak, Oliwia Skowron przebrały się za Mary Lenox – bohaterkę „Tajemniczego ogrodu”, Kacper Król i Jakub Pałka przebrali się za Pinokia, Filip Puzio był Harrym Potterem, Sylwia Rawska była Myszką Micky, Nemeczkiem był Tadeusz Stagraczyński z lektury ''Chłopcy z Placu Broni'', dziewczynką z piegami czyli Pippi była Maja Szelech, zaś Patryk Zięcik przebrał się za ulubioną postać każdego dziecka, czyli - Kubusia Puchatka.

Nie umiałabym wybrać najładniejszego przebrania, ponieważ cała klasa była ubrana kreatywnie. Pani powiedziała, że jest pod wrażeniem naszej pomysłowości i wysiłków, które włożyliśmy w zrobienie i wymyślenie stroju wybranego bohatera. Mam nadzieję, że będziemy częściej powtarzali takie prezentacje. Dużo się na tych zajęciach nauczyłam. Mam nadzieję, że klasa też tak uważa.

Autorka tekstu: Claudia Kiwak

Copyright © 2021. OPENMINT Rights Reserved.