• 1 Koronawirus
  W związku z sytuacją epidemiologiczną zajęcia odbywają się drogą elektroniczną
 • 2 Koronawirus
  W związku z sytuacją epidemiologiczną zajęcia odbywają się drogą elektroniczną
 • 3 Koronawirus
  W związku z sytuacją epidemiologiczną zajęcia odbywają się drogą elektroniczną
 • 4 Koronawirus
  W związku z sytuacją epidemiologiczną zajęcia odbywają się drogą elektroniczną
 • 5 Koronawirus
  W związku z sytuacją epidemiologiczną zajęcia odbywają się drogą elektroniczną
baner

Wielkanocne cudeńka

Już nagrody rozdane w powiatowym konkursie "Wielkanocne cudeńka" organizowanym przez Podkarpackie Centrum Edukacji Nauczycieli w Tarnobrzegu. Ogromne gratulacje dla uczniów kl. "0" i przedszkolaków. I miejsce - Ewelinka Serafin kl. "0", II miejsce - Julka Grdeń oraz Maciuś Kopeć - ZWP, III miejsce -Lenka Pałeczka ZWP. Wyróżnienia otrzymali : Dominika Żądło, Madzia Lubas - kl "0", Madzia Nowak, Jagódka Nowak - ZWP. Jeszcze raz gratulujemy                i życzymy dalszych sukcesów.

 

 

Copyright © 2021. OPENMINT Rights Reserved.