• 1 Koronawirus
  W związku z sytuacją epidemiologiczną zajęcia odbywają się drogą elektroniczną
 • 2 Koronawirus
  W związku z sytuacją epidemiologiczną zajęcia odbywają się drogą elektroniczną
 • 3 Koronawirus
  W związku z sytuacją epidemiologiczną zajęcia odbywają się drogą elektroniczną
 • 4 Koronawirus
  W związku z sytuacją epidemiologiczną zajęcia odbywają się drogą elektroniczną
 • 5 Koronawirus
  W związku z sytuacją epidemiologiczną zajęcia odbywają się drogą elektroniczną
baner

Nasz patron

Dnia 30 maja 2018 r. w naszej szkole odbyło się święto szkoły. Uroczystość rozpoczęła się mszą świętą w naszym kościele parafialnym, po czym na czele ze sztandarem udaliśmy się wszyscy do szkoły. Akademię przygotowali uczniowie klasy pierwszej i czwartej wraz z wychowawcami: p. Małgorzatą Ziębą, Bernardą Orzech i Anną Parys Podczas przedstawienia staraliśmy się przybliżyć wszystkim postać naszego Patrona oraz podkreślić jak wielkim człowiekiem był. Podsumowano również konkursy przeprowadzane w szkole i poza nią.

 

Copyright © 2021. OPENMINT Rights Reserved.