• 1 Koronawirus
  W związku z sytuacją epidemiologiczną zajęcia odbywają się drogą elektroniczną
 • 2 Koronawirus
  W związku z sytuacją epidemiologiczną zajęcia odbywają się drogą elektroniczną
 • 3 Koronawirus
  W związku z sytuacją epidemiologiczną zajęcia odbywają się drogą elektroniczną
 • 4 Koronawirus
  W związku z sytuacją epidemiologiczną zajęcia odbywają się drogą elektroniczną
 • 5 Koronawirus
  W związku z sytuacją epidemiologiczną zajęcia odbywają się drogą elektroniczną
baner

Mikołaj u sześciolatków

A w zerówce z Mikołajem było tak. Najpierw dzieci malowały to, co chciałyby dostać od Mikołaja. Następnie wykonały zawieszki mikołajkowe. Potem słuchały opowiadania pt. ,,Ślady na śniegu", oraz legendy o Mikołaju, którą opowiedziała p. B. Wdowiak. Prace plastyczne inspirowane opowiadaniem, słuchaniem i śpiewaniem piosenek wyglądały wspaniale. Aż nadeszła chwila, w której Mikołaj pod nieobecność dzieci w sali zostawił dla nich prezenty. Okrzyki radości słychać było w całej szkole.            Ale najbardziej ucieszył dzieci dzieci list od Mikołaja. Dziękujemy i zapraszamy za rok.

Wychowawca M. Zięba

Copyright © 2021. OPENMINT Rights Reserved.