• 1 Koronawirus
  W związku z sytuacją epidemiologiczną zajęcia odbywają się drogą elektroniczną
 • 2 Koronawirus
  W związku z sytuacją epidemiologiczną zajęcia odbywają się drogą elektroniczną
 • 3 Koronawirus
  W związku z sytuacją epidemiologiczną zajęcia odbywają się drogą elektroniczną
 • 4 Koronawirus
  W związku z sytuacją epidemiologiczną zajęcia odbywają się drogą elektroniczną
 • 5 Koronawirus
  W związku z sytuacją epidemiologiczną zajęcia odbywają się drogą elektroniczną
baner

Klasa 0

Co słychać u dzieci z klasy ,,0,,?

W okresie kwarantanny narodowej edukacja dzieci przy współpracy nauczyciela i rodziców odbywa się w domu. Ten szczególny czas powinien być przeznaczony nie tylko na naukę, ale także na rozwijanie pasji i zainteresowań dzieci oraz odpoczynek i wzmacnianie relacji rodzinnych.

Dzieci z klasy ,,0,, wykorzystują ten czas doskonale. Pilnie się uczą, wykonują piękne prace plastyczne. Dbają o zdrowie. Dobrze się odżywiają i codziennie gimnastykują. Pod czułym okiem rodziców ćwiczą różne umiejętności np. przyszywanie guzików, wiązanie kokardek, wbijanie gwoździ. Chętnie pomagają rodzicom w pracach domowych. Oczywiście dzieci najchętniej się bawią. Szkoda tylko, że nie mogą bawić się wspólnie z rówieśnikami.

M. Zbyrad

Copyright © 2021. OPENMINT Rights Reserved.