• 1 Koronawirus
  W związku z sytuacją epidemiologiczną zajęcia odbywają się drogą elektroniczną
 • 2 Koronawirus
  W związku z sytuacją epidemiologiczną zajęcia odbywają się drogą elektroniczną
 • 3 Koronawirus
  W związku z sytuacją epidemiologiczną zajęcia odbywają się drogą elektroniczną
 • 4 Koronawirus
  W związku z sytuacją epidemiologiczną zajęcia odbywają się drogą elektroniczną
 • 5 Koronawirus
  W związku z sytuacją epidemiologiczną zajęcia odbywają się drogą elektroniczną
baner

Programy żywieniowe

Nasz szkoła w ramach działań Szkoły Promującej Zdrowie wprowadza dla dzieci Programy propagujące zdrowe odżywianie, mające nauczyć dzieci zdrowego żywienia. Są to programy dofinansowywane przez Unię Europejską lub fundacje współpracujące ze szkołą, jak np. „Zdrowe odżywianie w szkole”, „Mleko w szkole”,realizowane systematycznie od wielu lat. Dzieci mają możliwość wzbogacić swoją dietę w mleko, jogurty, kefir, serek czy też owoce i warzywa.

 

Copyright © 2020. OPENMINT Rights Reserved.