• 1 Koronawirus
  W związku z sytuacją epidemiologiczną zajęcia odbywają się drogą elektroniczną
 • 2 Koronawirus
  W związku z sytuacją epidemiologiczną zajęcia odbywają się drogą elektroniczną
 • 3 Koronawirus
  W związku z sytuacją epidemiologiczną zajęcia odbywają się drogą elektroniczną
 • 4 Koronawirus
  W związku z sytuacją epidemiologiczną zajęcia odbywają się drogą elektroniczną
 • 5 Koronawirus
  W związku z sytuacją epidemiologiczną zajęcia odbywają się drogą elektroniczną
baner

Dzień Edukacji Narodowej

14. października uroczyście świętowaliśmy w naszej szkole Dzień Edukacji Narodowej. Z tej okazji uczniowie podziękowali swoim nauczycielom poprzez piękne wiersze i piosenki. Za wyróżniającą pracę Nagrody Dyrektora otrzymali nauczyciele: Beata Barwińska, Katarzyna Haraf-Żmuda, Beata Ordon, Marta Wrona, Anna Parys oraz pracownicy szkoły: Lucyna Żądło i Barbara Tutka. Nagrody Burmistrza otrzymały Małgorzata Zięba i Barbara Wdowiak.

 

Copyright © 2020. OPENMINT Rights Reserved.