• 1 Koronawirus
  W związku z sytuacją epidemiologiczną zajęcia odbywają się drogą elektroniczną
 • 2 Koronawirus
  W związku z sytuacją epidemiologiczną zajęcia odbywają się drogą elektroniczną
 • 3 Koronawirus
  W związku z sytuacją epidemiologiczną zajęcia odbywają się drogą elektroniczną
 • 4 Koronawirus
  W związku z sytuacją epidemiologiczną zajęcia odbywają się drogą elektroniczną
 • 5 Koronawirus
  W związku z sytuacją epidemiologiczną zajęcia odbywają się drogą elektroniczną
baner

Przyjaciele mojego dzieciństwa

Konkurs plastyczny "Przyjaciele mojego dzieciństwa" zorganizowany przez Bibliotekę Publiczną w Nowej Dębie został rozstrzygnięty. Wręczenie nagród odbyło się 8 listopada 2019 r. w Samorządowym Ośrodku Kultury. Laureatami konkursu z naszej szkoły zostali: Marcelina Stawarz, Patryk Dziedziewicz, Dawid Wolan, Nikola Zięcik z klasy "0" Lena Tomczyk z klasy I, Victoria Pavlik z klasy II. Gratulujemy dzieciom i ich rodzicom. Należy nadmienić, iż uczniowie bardzo licznie uczestniczyli w tym konkursie.

Małgorzata Zbyrad

 

Copyright © 2020. OPENMINT Rights Reserved.