• 1 Koronawirus
  W związku z sytuacją epidemiologiczną zajęcia odbywają się drogą elektroniczną
 • 2 Koronawirus
  W związku z sytuacją epidemiologiczną zajęcia odbywają się drogą elektroniczną
 • 3 Koronawirus
  W związku z sytuacją epidemiologiczną zajęcia odbywają się drogą elektroniczną
 • 4 Koronawirus
  W związku z sytuacją epidemiologiczną zajęcia odbywają się drogą elektroniczną
 • 5 Koronawirus
  W związku z sytuacją epidemiologiczną zajęcia odbywają się drogą elektroniczną
baner

Przyjaciele mojego dzieciństwa

Gratulujemy uczniom nagrodzonym w konkursie plastycznym „Przyjaciele mojego dzieciństwa”. Konkurs organizowany przez Bibliotekę Publiczną Miasta i Gminy w Nowej Dębie na najładniejszą ilustracją do ulubionej książki. Nagrody i wyróżnienia otrzymali: Malwinka Wypych z klasy „0”, Oliwia Skowron i Patryk Zięcik z klasy II, Patrycja Kosior z klasy III, Kornelia Rawska i Julka Tomczyk z klasy IV oraz Oliwia Korczak z klasy VI.

Pedagog szkolny

Copyright © 2020. OPENMINT Rights Reserved.