• 1 Koronawirus
  W związku z sytuacją epidemiologiczną zajęcia odbywają się drogą elektroniczną
 • 2 Koronawirus
  W związku z sytuacją epidemiologiczną zajęcia odbywają się drogą elektroniczną
 • 3 Koronawirus
  W związku z sytuacją epidemiologiczną zajęcia odbywają się drogą elektroniczną
 • 4 Koronawirus
  W związku z sytuacją epidemiologiczną zajęcia odbywają się drogą elektroniczną
 • 5 Koronawirus
  W związku z sytuacją epidemiologiczną zajęcia odbywają się drogą elektroniczną
baner

Komunikat

REKRUTACJA NA ROK SZKOLNY 2020/2021

DRODZY RODZICE,

 

Dyrektor szkoły informuje, że nadal trwa rekrutacja do klasy 0, klasy I oraz do ZWP w Szkole Podstawowej w Jadachach.

W związku ze stanem epidemii w naszym kraju istnieje możliwość składania wniosków drogą elektroniczną. W tym celu, należy pobrać ze strony internetowej naszej szkoły www.zsjadachy.pl odpowiedni formularz, uzupełnić go i przesłać w formie scanu lub nawet fotografii dokumentów na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Po ustaniu zagrożenia będzie możliwe uzupełnienie dokumentacji w postaci papierowej. W przypadku gdy nie mają państwo możliwości skorzystania z drogi elektronicznej prosimy o kontakt telefoniczny pod nr 697 194 726 w celu ustalenia dogodnej formy dostarczenia w/w dokumentów.

Copyright © 2020. OPENMINT Rights Reserved.