• 1 Koronawirus
  W związku z sytuacją epidemiologiczną zajęcia odbywają się drogą elektroniczną
 • 2 Koronawirus
  W związku z sytuacją epidemiologiczną zajęcia odbywają się drogą elektroniczną
 • 3 Koronawirus
  W związku z sytuacją epidemiologiczną zajęcia odbywają się drogą elektroniczną
 • 4 Koronawirus
  W związku z sytuacją epidemiologiczną zajęcia odbywają się drogą elektroniczną
 • 5 Koronawirus
  W związku z sytuacją epidemiologiczną zajęcia odbywają się drogą elektroniczną
baner

Komunikat

LEKCJE ZAWIESZONE DO WIELKANOCY


KSZTAŁCENIE NA ODLEGŁOŚĆ – INFORMACJA DLA UCZNIÓW, RODZICÓW
I NAUCZYCIELI SZKOŁY PODSTAWOWEJ W JADACHACH

 

W związku z czasowym ograniczeniem funkcjonowania szkoły od 25 marca 2020 r. do 10 kwietnia 2020 r. zgodnie z rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej szkoły mają obowiązek realizowania podstawy programowej oraz oceniania uczniów.

Zdalna realizacja programów nauczania odbywać się będzie w naszej szkole przez platformę edukacyjną www.epodreczniki.pl. Szczegółowe informacje o pracy na tej platformie otrzymacie od nauczycieli i wychowawców. 

Drodzy uczniowie! Takie nauczanie wprowadza obowiązek uczestnictwa w organizowanych zajęciach i samodzielnej pracy ucznia w domu.

Rodzice! Pomagajcie swoim dzieciom! Zapewnijcie miejsce pracy, przypomnijcie o lekcjach.

Szczególnie prosimy uczniów i rodziców klasy ósmej o zaangażowanie i systematyczne przygotowywanie się do egzaminu ósmoklasisty z języka polskiego, języka angielskiego i matematyki. Materiały do powtórek znajdziecie na stronie internetowej www.cke.gov.pl

Nauczyciele, rodzice i uczniowie korzystajcie z kanałów komunikacji tj. dziennika elektronicznego, strony internetowej szkoły, facebooka, poczty elektronicznej. Ciągle doskonalimy ten proces i na pewno będziemy go modyfikować w razie sygnałów od was.

Nauczyciele mają świadomość różnych trudności wynikających z potrzeb nauki przez Internet, gdy w domu jest kilkoro dzieci a jeden komputer. Pamiętajcie o smart fonach, tabletach one też mogą się przydać.

Szanowni rodzice dziękujemy Wam za troskę i motywowanie dzieci do nauki, za wzajemną komunikację między sobą i pomoc. Liczymy na Wasze wsparcie i zrozumienie w tym trudnym czasie. Piszcie do nas, informujcie na bieżąco, przeglądajcie informacje na stronie internetowej szkoły i w dzienniku elektronicznym.

 

Dyrektor szkoły

Copyright © 2020. OPENMINT Rights Reserved.