• 1 Koronawirus
  W związku z sytuacją epidemiologiczną zajęcia odbywają się drogą elektroniczną
 • 2 Koronawirus
  W związku z sytuacją epidemiologiczną zajęcia odbywają się drogą elektroniczną
 • 3 Koronawirus
  W związku z sytuacją epidemiologiczną zajęcia odbywają się drogą elektroniczną
 • 4 Koronawirus
  W związku z sytuacją epidemiologiczną zajęcia odbywają się drogą elektroniczną
 • 5 Koronawirus
  W związku z sytuacją epidemiologiczną zajęcia odbywają się drogą elektroniczną
baner

Bezpieczne ferie 2020

Uczniowie Szkoły Podstawowej w Jadachach z niecierpliwością czekają na ferie. Aby były one wesołe i bezpieczne, należy wiedzieć, jak zachować się w niespodziewanych sytuacjach. Temu właśnie był poświęcony apel szkolny. Uczniowie dowiedzieli się, jak należy postępować przy odmrożeniach, złamaniach, podczas ulatniającego się gazu, w sytuacji podtrucia tlenkiem węgla, jak organizować kulig i inne atrakcje. Przywołaniu śniegu, mrozu miały pomóc zimowe piosenki i scenki okolicznościowe. Uczestnicy apelu życzyli wszystkim udanych i bezpiecznych ferii.

Anna Parys

 

 

Copyright © 2020. OPENMINT Rights Reserved.