• 1 Koronawirus
  W związku z sytuacją epidemiologiczną zajęcia odbywają się drogą elektroniczną
 • 2 Koronawirus
  W związku z sytuacją epidemiologiczną zajęcia odbywają się drogą elektroniczną
 • 3 Koronawirus
  W związku z sytuacją epidemiologiczną zajęcia odbywają się drogą elektroniczną
 • 4 Koronawirus
  W związku z sytuacją epidemiologiczną zajęcia odbywają się drogą elektroniczną
 • 5 Koronawirus
  W związku z sytuacją epidemiologiczną zajęcia odbywają się drogą elektroniczną
baner

Dzień Babci i Dziadka

10 stycznia dzieci z klas I, II i III gościły w szkole swoich dziadków. Z okazji Ich święta wystąpiły w programie przygotowanym wraz ze swoimi wychowawcami B. Barwińska, E. Głaz i M. Zięba. Na powitanie zatańczyły taniec do piosenki "Mam tę moc". Następnie wierszem i pięknym śpiewem podziękowały za okazywane serce i dobroć. Po zakończonej uroczystości zaprosiły babcie i dziadków na poczęstunek przygotowany przez rodziców.

M. Zięba

 

Copyright © 2020. OPENMINT Rights Reserved.