• 1 Koronawirus
  W związku z sytuacją epidemiologiczną zajęcia odbywają się drogą elektroniczną
 • 2 Koronawirus
  W związku z sytuacją epidemiologiczną zajęcia odbywają się drogą elektroniczną
 • 3 Koronawirus
  W związku z sytuacją epidemiologiczną zajęcia odbywają się drogą elektroniczną
 • 4 Koronawirus
  W związku z sytuacją epidemiologiczną zajęcia odbywają się drogą elektroniczną
 • 5 Koronawirus
  W związku z sytuacją epidemiologiczną zajęcia odbywają się drogą elektroniczną
baner

Podsumowanie I semestru 2019/2020

 7 lutego odbył się w naszej szkole apel, na którym pani dyrektor Bernarda Głowacka podsumowała pracę uczniów w I półroczu. Wyróżnieni zostali najlepsi uczniowie z poszczególnych klas. Najlepszy wynik w szkole uzyskały dziewczynki z klasy IV Oliwia Skowron i z klasy VI Anna Gładysz. Najlepszą frekwencję w uzyskali uczniowie klasy II. Wyróżnieni zostali również uczniowie ze 100 procentową frekwencją, których w tym półroczu było 18. Podczas apelu rozstrzygnięto konkurs "Góra Grosza". Zwycięzcami zostali uczniowie klasy III. Drugie miejsce przypadło dla dzieci z zerówki a trzecie dla uczniów klasy VI. Najlepsza czytającą klasą okazała się klasa III. Podczas apelu pani dyrektor przekazała informację, że otrzymaliśmy  zaszczytne wyróżnienie w postaci czwartej Zielonej Flagi. Otrzymaliśmy również podziękowania z UNICEF, za propagowanie Praw Dziecka. Wszystkim wyróżnionym uczniom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

  

Copyright © 2020. OPENMINT Rights Reserved.