• 1 Koronawirus
  W związku z sytuacją epidemiologiczną zajęcia odbywają się drogą elektroniczną
 • 2 Koronawirus
  W związku z sytuacją epidemiologiczną zajęcia odbywają się drogą elektroniczną
 • 3 Koronawirus
  W związku z sytuacją epidemiologiczną zajęcia odbywają się drogą elektroniczną
 • 4 Koronawirus
  W związku z sytuacją epidemiologiczną zajęcia odbywają się drogą elektroniczną
 • 5 Koronawirus
  W związku z sytuacją epidemiologiczną zajęcia odbywają się drogą elektroniczną
baner

Dzień Babci i Dziadka w klasie "0"

Święto Babci i Dziadka to dzień niezwykły, pełen uśmiechu, wzruszeń i radości. Dzieci z klasy "0" gościły swoje Babcie i Dziadków już 10 stycznia 2020 r. Na uroczystość przygotowały wiersze, piosenki, tańce. Nie obyło się również bez prezentów, uścisków, tradycyjnego 100 LAT! oraz słodkiego poczęstunku. Cieszymy się, że Babcie i Dziadkowie tak licznie zaszczycili nas swoją obecnością, za co im z serca dziękujemy.

M. Zbyrad

 

 

Copyright © 2020. OPENMINT Rights Reserved.